TRYTWA 9, 97-570 PRZEDBÓRZ  |  604 055 960  |  sbwenus.przedborz@gmail.com

© 2023 by Sasha Blake. Proudly created with Wix.com

Chrzest i Komunia Święta

Planujesz urządzić przyjęcie komunijne lub z okazji chrztu swojego dziecka i szukasz odpowiedniego lokalu w okolicy Przedborza? Dom Weselny Wenus jest przystosowany do organizacji różnego rodzaju zabaw i uroczystości, dlatego bez najmniejszego problemu wyjdziemy naprzeciwko Waszym oczekiwaniom.

Organizacja komunii lub chrztu dla niedoświadczonej osoby może nie być łatwym zadaniem. Z jednej strony trzeba zadbać o odpowiednią oprawę uroczystości – są to przecież jedne z najważniejszych wydarzeń w religijnym życiu dziecka. Z drugiej strony musimy pamiętać, kto jest głównym zainteresowanym. Muszą zatem na sali pojawić się ozdoby i dekoracje adekwatne do wieku dziecka.

W Domu Wenus od wielu lat organizujemy uroczystości takie jak przyjęcie z okazji chrztu dziecka, dlatego doskonale wiemy, jak powinna być udekorowana sala. Do dyspozycji mamy tematyczne balony i ozdoby w jasnych barwach z motywami sakramentów oraz imieniem osoby przystępującej do sakramentu. Klientom zapewniamy także tematyczne torty dekoracyjne, desery i inne słodkości z naszej pracowni.