TRYTWA 9, 97-570 PRZEDBÓRZ  |  604 055 960  |  sbwenus.przedborz@gmail.com

© 2023 by Sasha Blake. Proudly created with Wix.com

Dom Weselny Wenus Przedbórz Wesele organizacja

Dom Weselny Wenus zajmuje się kompleksową organizacją wesel i imprez okolicznościowych. Nasz lokal powstał w 2000 r. i od tego czasu odbyły się w nim setki wyjątkowych uroczystości. Z sukcesem organizujemy komunie, na których bawią się całe rodziny, długo wspominane wesela, a także konferencje i imprezy firmowe. Mimo to nadal się rozwijamy i zmieniamy aby nadążać za nowymi trendami i wymaganiami Naszych Klientów.

 

DWW to firma rodzinna, która dzięki swojej wieloletniej ciężkiej pracy gwarancje rzetelnie i uczciwe wykonanej usługi. Zatroszczymy się o każdy szczegół uroczystości z wielką dbałością, ponieważ jak nikt inny rozumiemy potrzeby naszych Gości. Jakość i ilość potraw w połączeniu z profesjonalną obsługą jest bezkonkurencyjna i zadowala każdego Klienta.

 

Oferuje dwie sale bankietowe, hotel, parking dla gości oraz duży ogród z placem zabaw dla dzieci. Ale to nie wszytko DWW ma własną pracownię cukierniczą w której powstają piękne, efektowne i pyszne, torty artystyczne oraz wyroby cukiernicze na zamówienie.

Dom Weselny Wenus